Vrtec Kebelj

Kebelj 26/a
2317 Oplotnica
Delovni čas: 7:30 - 12:45

V spodnjih prostorih osnovne šole je urejena igralnica za izvajanje predšolske vzgoje otrok prvega starostnega obdobja. Je sodobno opremljena z nizkimi elementi, kar omogoča otrokom samostojno učenje in igro. Otroci so dobili starosti primerne sanitarije in prostor za nego.

Zaradi potreb smo uredili igralnico drugega starostnega obdobja v prostorih krajevne skupnosti. Za igre in razne športne spretnosti uporabljamo igrišče in šolsko telovadnico. Leta 2018 je bila v vrtcu izpeljana energetska sanacija.

S pozornim opazovanjem spoznavamo stil otrokovega učenja. Načrtovanje usmerimo v vsakega posameznika in s tem upoštevamo individualizacijo otrok.

Enota se v času počitnic, v mesecu avgustu, zapre. Starši lahko v tem času otroke odpeljejo v enoto Oplotnica.

Zastava enote Kebelj

Naša zastava simbolizira neokrnjeno naravo, kjer je čist zrak, voda, veliko sonca in zelenih gozdov. Ohranjamo kulturno dediščino starih običajev. V vrtcu pa spodbujamo veselje nasmejanih otrok, toplino in prijateljstvo.