Za starše

Želim si, da bi povabili mojega atija in bi šli skupaj hodit. - Zoja, 5 let

Ponovno odprtje vrtca

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo v torek, 26.1.2021, odprli vrata našega vrtca za vse vpisane predšolske otroke. V slučaju, da vaš otrok v času razglašenega izrednega stanja še ne bo prišel v vrtec, boste oproščeni plačila oskrbnine.

Ob vstopu v vrtec je vaša dolžnost, da dosledno upoštevate do sedaj veljavna pravila nošenja zaščitnih mask, razkuževanja rok in upoštevanja varnostne razdalje. S tem boste prispevali k zdravju vseh ter preprečili morebitno karanteno vzgojiteljev in otrok.

V oddelku prvega starostnega obdobja so otroci pri zajtrku. Na kruhu imajo rezino sira, katero deklica začne z rokami mečkati. Vzgojiteljica vpraša: "Kaj pa počneš?" Deklica odločno: "Silni namaz!" (sirni namaz) - Anekdota našega vrtca

Novice in obvestila

13.01. 13. januarja

Predlogi za pripravo obrokov hrane doma

Zbrali smo nekaj predlogov za jedi, ki jih lahko pripravimo doma. Več v priponki.

13.01. 13. januarja

Dejavnosti za igro otrok

Spoštovani starši. Strokovne delavke so pripravile nekaj dejavnosti, ki vam omogočajo sodelovanje z vašim otrokom. Več v priponkah.

Ponujamo vam tudi literaturo za otroke. Več v priponkah.

Starejše objave