Za starše

Želim, da bi šli v grad gledat kakšno predstavo. - Ela, 5 let

Ponovno odprtje vrtca

Spoštovani starši.

Sporočamo vam, da bodo od 1.6.2020 dalje oddelki vrtca delovali v skladu z veljavnimi normativi, ki jih določajo predpisi s področja predšolske vzgoje. To pomeni, da bomo delovali tako, kot smo pred zaprtjem vrtca, z upoštevanjem vseh že sprejetih ukrepov, ki so navedeni spodaj.

Ob prihodu otroka v vrtec oddajte vzgojiteljici izpolnjen formular “Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec”, v kolikor to še niste storili v preteklih tednih. IZJAVA se nahaja pod zavihkom Obrazci in dokumenti.

Ob tem vas obveščamo o prihajanju otrok v vrtec in odhajanju iz vrtca v času posebnih razmer. OBVESTILO se nahaja pod zavihkom Informacije za starše.

Seznanjamo vas tudi s protokolom, ki ga morate upoštevati ob prihodu otroka v in odhodu iz vrtca. PROTOKOL se nahaja pod zavihkom Informacije za starše.

V priponki se nahaja nagovor ravnateljice ob ponovnem odprtju vrtca.

Vzgojiteljica vpraša deklico: "Koliko je 1 + 1?" Ker se deklica ne odzove, vzgojiteljica pokaže s prsti in ponovno vpraša: "Če imaš en bonbon in ti mamica kupi še en bonbon, koliko bonbonov imaš skupaj?" Deklica pove odločno: "Ne, ne, midve z mamo sma cel pakl kupli!" - Anekdota našega vrtca

Novice in obvestila

16.04. 16. aprila

Predlogi za pripravo obrokov hrane doma

Zbrali smo nekaj predlogov za jedi, ki jih lahko pripravimo doma. Več v priponki.

25.03. 25. marca

Dejavnosti za igro otrok

Spoštovani starši. Strokovne delavke so pripravile nekaj dejavnosti, ki vam omogočajo sodelovanje z vašim otrokom. Več v priponkah.

Ponujamo vam tudi literaturo za otroke. Več v priponkah.

Starejše objave