Vrtec Ozka ulica

Ozka ulica 7
2310 Slovenska Bistrica

Delovni čas: 6:30 - 16:00

Nov, sodobno grajen vrtec se nahaja v središču mesta Slovenska Bistrica. V njem so tri igralnice z opremo, ki je namenjena otrokom prvega starostnega obdobja. Vse tri igralnice imajo izhod na pokrite terase in igrišče vrtca. V stavbi so prostori, ki nudijo možnost skupinskega dela z otroki in razgibavanje v telovadnici v slučaju slabega vremena. V enoti je razdelilna kuhinja, kamor se pripelje hrana iz centralne kuhinje enote Ciciban.

Poslujemo tudi v dislociranem oddelku, ki je tik ob novogradnji. Vanj vpisujemo otroke prvega in drugega starostnega obdobja. Vseh pet oddelkov se organizacijsko povezuje. Pozornost strokovnega kadra je usmerjena upoštevanju individualnih potreb otrok, njihovi enkratnosti in neponovljivosti.