Vrtec Šmartno na Pohorju

Šmartno na Pohorju 24 a
2315 Šmartno na Pohorju
Delovni čas: 5:00 – 15:30

Vrtec se nahaja v prostorih osnovne šole. Igralnice so urejene za otroke prvega in drugega starostnega obdobja. Z urejenostjo notranjega prostora nudijo udobje in pogoje, ki ga potrebujejo predšolski otroci. Leta 2019 so bili urejeni dodatni sanitarni prostori za otroke ter predprostor z garderobo.  Poglobljeno je sodelovanje z osnovno šolo, ki skrbi za prehrano vrtčevskih otrok. Poleg lastnega igrišča uporabljamo tudi igrišče, telovadnico in avlo osnovne šole.

Otroci, strokovne delavke in starši se povezujejo ter skupaj ustvarjajo srečne trenutke preko igre, učenja in zabave.

Zastava enote Šmartno na Pohorju

Pikapolonica simbolizira srečo. Skupaj jo tkemo preko igre, učenja in zabave.